whatsapp

Airfel Riello Kombi Kartı

Airfel Riello Kombi Kartı

Ürün Adı : Airfel Riello Kombi Kartı 

Ürün Açıklama : Airfel Riello  Kombi Kartı Tamiri

 

Star Isı & Karataş Elektronik olarak; sahip olduğumuz bilgi birikimi, alanında deneyimli & eğitimli personeli ve bilgisayar destekli yüksek teknolojili test cihazlarımız ile kombi kart tamiri konusunda müşterilerimizin taleplerine  hızlı, kalıcı ve ekonomik çözümler üretirken, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde süreçler hakkında müşterilerimizi doğru şekilde bilgilendiriyoruz.

Airfel kombilerinizin elektronik kartlarının ateşleme, fan, iyonizasyon, trafo, pompa, potans, yazılım ve genel arızalarının bakım onarım ve tamirini yapıyoruz. Yapılan tamir / onarım işlerimi için 1 yıl garanti verilmektedir. Aynı veya farklı bir arızanın tekrarlaması durumunda kombi kartınızın onarımı ücretsiz olarak onarımı yapılır.

Hizmet Bölgelerimiz: Ataşehir Kombi Kart Tamiri, Beykoz Kombi Kart Tamiri, Bostancu Kombi Kart Tamiri, Çekmeköy Kombi Kart Tamiri, Kadıköy Kombi Kart Tamiri, Kartal Kombi Kart Tamiri, Maltepe Kombi Kart Tamiri, Pendik Kombi Kart Tamiri, Pendik Kombi Kart Tamiri, Sultanbeyli Kombi Kart Tamiri, Samandıra Kombi Kart Tamiri, Şile Kombi Kart Tamiri, Tuzla Kombi Kart Tamiri, Ümraniye Kombi Kart Tamiri, Üsküdar Kombi Kart Tamiri

 

Airfel Riello Kombi Kartı

Galerisi